Погода в Трускавце

Лучшие предложения:

Отдых у Карпатах:

Галицкая усадьба «Орияна»

Орияна

+38 (067) 934-24-14,
+38 (063) 436-64-69

 


Комплекс «Золотая форель»

Золотая форель - форельное господарство

+38 (050) 312-59-44
+38 (067) 889-69-99

Hotels24

Минеральные воды Трускавца
Вода Нафтуся Трускавецька PDF Печать E-mail
Статьи - Минеральные воды Трускавца

Її не руйнує час. Нещодавно науковці провели цікавий експеримент: повний аналіз води з найпершої пляшки «Трускавецької», якій 53 роки. Він показав, що вода залишилась абсолютно ідентичною, чистою та придатною для вживання. Вона не втратила свіжості, приємного смаку.

«Нафтуся» Трускавецька - оригінальна за хімічним складом, - а за назвою доводиться «сестрою» всесвітньо відомій мінеральній лікувальній воді «Нафтуся». Переплутати їх неможливо. Лікувальна «Нафтуся» не вивозиться з Трускавця і ніде не продається. Її не розливають у пляшки, тому що при контакті з повітрям втрачаються всі її лікувальні властивості. Пити її можна тільки в бюветі, за призначенням лікаря.

Зате її «сестру» - столову мінеральну воду «Нафтуся» Трускавецька - пити можна щодня. Саме тому за часів колишнього Радянського Союзу вона стала найвідомішою столовою мінеральною водою. І це - найменш мінералізована з усіх мінвод в Україні, а тому й унікальна за фізіологічним впливом на організм людини. Чудово втамовує спрагу, збуджує апетит, придатна для щоденного вживання (приготування їжі, напоїв).

Подробнее...
 
Минаральная вода «Нафтуся» PDF Печать E-mail
Статьи - Минеральные воды Трускавца

«Нафтуся» - это наиболее известна лечебная минеральная вода Трускавца. Благодаря этой лечебной воде Трускавец приобрел славу курорта мирового масштаба. Каждый год тысячи людей из разных стран приезжают отдыхать и лечится в Трускавец. Все они рассчитывают на лечебную магию «Нафтуси». В этой статье описаны особенности и свойства этой минеральной воды, а также некоторые ее секреты.

Подробнее...
 


Навигация:

Трускавец СТАТЬИ Минеральные воды Трускавца