Погода в Трускавце

Лучшие предложения:

Отдых у Карпатах:

Галицкая усадьба «Орияна»

Орияна

+38 (067) 934-24-14,
+38 (063) 436-64-69

 


Комплекс «Золотая форель»

Золотая форель - форельное господарство

+38 (050) 312-59-44
+38 (067) 889-69-99

Hotels24

Вода Нафтуся Трускавецька PDF Печать E-mail
Статьи - Минеральные воды Трускавца

Її не руйнує час. Нещодавно науковці провели цікавий експеримент: повний аналіз води з найпершої пляшки «Трускавецької», якій 53 роки. Він показав, що вода залишилась абсолютно ідентичною, чистою та придатною для вживання. Вона не втратила свіжості, приємного смаку.

«Нафтуся» Трускавецька - оригінальна за хімічним складом, - а за назвою доводиться «сестрою» всесвітньо відомій мінеральній лікувальній воді «Нафтуся». Переплутати їх неможливо. Лікувальна «Нафтуся» не вивозиться з Трускавця і ніде не продається. Її не розливають у пляшки, тому що при контакті з повітрям втрачаються всі її лікувальні властивості. Пити її можна тільки в бюветі, за призначенням лікаря.

Зате її «сестру» - столову мінеральну воду «Нафтуся» Трускавецька - пити можна щодня. Саме тому за часів колишнього Радянського Союзу вона стала найвідомішою столовою мінеральною водою. І це - найменш мінералізована з усіх мінвод в Україні, а тому й унікальна за фізіологічним впливом на організм людини. Чудово втамовує спрагу, збуджує апетит, придатна для щоденного вживання (приготування їжі, напоїв).

Завдяки своєму особливому хімічному складу, при щоденному вживанні, вода допомагає вилікувати низку хвороб: холецистит, хронічний гепатит, пієлонефрит, коліт, дискінезію жовчних шляхів, простатит... Ця вода корисна і для здоров'я, і для краси в будь-якому віці. Дослідження показали: «Трускавецька» запобігає старінню шкіри людини. Тому косметологи рекомендують, особливо влітку, коли шкіра суха і потребує зволоження, пити Нафтусю Трускавецьку - формулу здоров'я та краси на кожен день, щоб залишатися здоровими і красивими!

Треба нагадати, що природні мінеральні води поділяються на три типи: лікувальні: лікувально-столові і столові.

1. Нафтуся Трускавецька - СТОЛОВА вода. Має найнижчий рівень мінералізації. Тому на неї найбільший попит.

2. ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА вода. Рівень мінералізації високий, її можна пити несистематично. Вживання її у великій кількості призводить до порушення сольового балансу в організмі та загострення хронічних захворювань. Лікувати вона буде лише за призначенням ЛІКАРЯ.

3.  ЛІКУВАЛЬНІ мінводи мають потужний вплив на організм. Вживати їх можна, лише коли немає протипоказань і за рекомендаціями лікаря.

Зате Нафтуся Трускавецька за своєю структурою ідеально підходить для щоденного вжитку. У неї оригінальний склад. Вчені визнали столові гідрокарбонатні води найсмачнішими в світі. А сульфат, у поєднанні з магнієм і кальцієм надає воді неповторного смаку.  Сульфатні  води найкраще вживати хворим на ожиріння, хронічний гепатит, цукровий діабет.

Для тих, хто звик очищати на власній кухні водопровідну воду простим способом - кип'ятінням, нагадаємо, що під час випаровування концентрація солей збільшується і вони потім частково осідають в організмі, викликають хвороби. Та найгірше - саме під час кип'ятіння зменшується вміст життєво важливого МАГНІЮ. Зате в Нафтусі-Трускавецькій МАГНІЙ присутній постійно.

У здоровому організмі магній у співдружності з кальцієм. Він за нестачі магнію з корисного перетворюється на дуже небезпечного -повільного вбивцю.

Кальцій осідає не в кістках, що є важливим, а де завгодно - на стінках кровоносних судин, наприклад, що викликає передчасні інфаркти, інсульти. А якщо магній присутній в організмі, то кальцій зміцнює кістки та зуби.

А ще відомі світочі медицини назвали магній антистресовим мінералом. Стреси і раніше були для людства проблемою, а сьогодні, коли точиться неоголошена війна, це явище найпоширеніше і в Україні.

І ще - магній необхідний для функціонування декількох сотень ферментів. Також він виводить токсини.

Як бачимо, сьогодні і їсти, і пити ми повинні по-новому, прислухаючись до порад науковців. Людина не повинна бути рабом їжі і шкідливих звичок. Життя - це не тільки розваги і насолода, це постійний самозахист. І в цій боротьбі за здоровий спосіб життя Нафтуся Трускавецька - найнадійніший помічник. Саме тому за останні роки обсяги її виробництва зросли майже в 20 разів. Нафтуся Трускавецька сьогодні улюблена не тільки в Україні, вона посідає гідне місце на ринку інших держав: США, Ізраїлю. Великої Британії. Латвії. Литви, Естонії. Молдови. Росії.

Про те, що цю унікальну воду визнали в світі, яскраво свідчить і те, що в 2004 році підприємство отримало міжнародний сертифікат системи управління якістю (ISO-9000). А в цьому році - Європейський сертифікат якості продукції у Євросоюзі.

Тож у якому місці Трускавця розташоване це цілюще джерело?

Мінеральна вода Нафтуся Трускавецька - природна столова Сульфатно-гідрокарбонатна магнієво-кальцієва з мінералізацією 0,.3-0,6 г/дм3.

Вона "народилася" в 1959 році в урочищі Помірки, за три кілометри від центру Трускавця.

Літній курорт Помірки став відомим на початку 20-х років XX століття. Газети того часу про нього писали: Чарівний куточок трускавецькоі землі, розміщений на сонячній поляні на фоні чудової панорами гір, в оточенні багатої лісистої місцевості. Отже, курорт Помірки доповнював лікувально-оздоровчий комплекс Трускавця. Пеший опис фізіологічних властивостей вод Трускавця був зроблений у 1578 році польським вченим Войцехом Очком.

Назву «Нафтуся» отримало джерело, відкрите у 1833 році. У 1836-му році львівський вчений хімік-фармацевт Теодор Торосович дослідив сліди нафти у Нафтусі. Цю відому на всю Європу воду, завдяки зростаючому на неї попиту, з часом почали видобувати з двох джерел: Нафтуся №1 та Нафтуся №2. Перше джерело, розташоване в парку поблизу центру міста, було і першим, зовсім невеликим бюветом цієї води.

У зв'язку з тим, що Нафтуся №1 при контакті з повітрям та світлом дуже швидко руйнується, вона непридатна для промислового розливу та зберігання в пляшках. Тому свої чудодійні властивості дарує людям лише під час споживання в бюветі. А відтак фахівці шукали воду, схожу на №1, але яка б не втрачала своїх якостей під час довгого зберігання в пляшках та іншій тарі. Саме такою стала мінеральна вода з джерела №2. У неї аналогічний гідро-карбоматно-сульфатний кальцієво-магнієвий склад, менший вміст органічних речовин, інших компонентів, вона придатна для тривалого зберігання (протягом десятків років) та промислового розливу у пляшки.

Щоб зазначити особливості на вітчизняному ринку нової мінводи та з метою реклами і кращого розпізнавання Нафтусі №2- дали назву Нафтуся Трускавецька лікувальна вода. Розливав її побудований у 1962 році завод, якому дали назву Нафтуся. Продукція його реалізовувалася лише через аптечну мережу.

у 1964 році мінвода з свердловини №24Р була атестована. Тому поблизу цього родовища невдовзі побудували завод мінеральних вод «Нафтуся», який розливав воду під назвою «Нафтуся Трускавецька».

У 1997 році завод було реорганізовано в ЗАТ «Фірма Т.С.Б».

Підприємство забезпечене власними свердловинами, які розташовані на території виробничих цехів, а також видобуває і реалізовує лікувальну сіль «Барбару», ропу Трускавецьку. Завод постійно проводить капремонти і оновлює обладнання. У 1998 році введено в дію нову свердловину.

Фірма Т.С.Б. - єдиний власник марки «Трускавецька», якій у 2004 році присвоєно знак «Золота торгова марка». Підприємство з року в рік працює на оздоровлення нації.

А на скільки років вистачить води в трускавецьких свердловинах?

Формування родовища відбувається під впливом ряду факторів: геолого-гідрологічних; фізико-хімічних; біологічних. А головне, завдяки атмосферним опадам, а також талій воді від снігопадів, то проникають крізь верхні шари ґрунту з високим вмістом органічних речовин і   утворюють водоносні горизонти. А ті - запаси Нафтусі та інших більш ніж 20 мінвод Трускавця. Оскількі дощі і снігопади не можуть припинитися - запасів вистачить НАЗАВЖДИ!

І це природні скарби безцінні запаси корисно структурованоі живої води. Вона замінює мертву воду зі зруйнованою структурою в  оргазмі людини. Лікує, омолоджує.

При постійноиу її вживанні організм заряджається енергетично, а значить, може сам справлятися з інфекціями, вірусами та іншими патологіями. Сьогодні світова спільнота застерігає від небезпеки нестачі питної води. На планеті її лишився один відсоток.

Тому чиста вода стала валютою XXI сторіччя. ЗАТ Фірма Т.С.Б. працює, враховуючи вимоги часу. На всіх стадіях виробництва технологічний процес контролюють представники хіміко-бактерологічної лабораторії та системи управління якістю, вода фасується безпосередньо біля місця видобутку із свердловин. Це виключає її транспортування до місця розливу по пляшках і повністю унеможливлює мікробіологічне забруднення, зміну її хімічного складу, втрату цінних властивостей.

Для захисту від підробок підприємство виготовило свою форму пляшки із зазначенням логотипу (фонтан на пробці та на стінках пляшки, напис - Трускавецька) і назви води -Нафтуся, що свідчить про наявність всіх документів якості, Держпатенту.

Уу живої води із Помірок - велике майбутнє. Тут колись на літньому курорті відпочивала і лікувалась європейська знать. Неперевершеної краси природа збереглась і зберігається для наступних поколінь.

Але головне, що на віки буде збережена найсмачніша в світі вода Нафтуся ТРУСКАВЕЦЬКА.

Наталія Шаметько,

Член Національної спілки журналістів України.

 

 

Навигация:

Трускавец СТАТЬИ Минеральные воды Трускавца Вода Нафтуся Трускавецька